Szpital zatrudni na Stanowisko ds. Zarządzania Jakością

Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

zatrudni na

Stanowisko ds. Zarządzania jakością

Do głównych zadań pracownika należeć będzie organizacja wewnętrznego systemu zarządzania jakością w Szpitalu, kontrola, aktualizacja i udoskonalanie, w tym:

1. Przygotowywanie, opracowywanie, przekazywanie procedur/ standardów/ algorytmów zakładowych.
  2. Współpraca w przygotowywaniu procedur wewnątrzoddziałowych, dla poszczególnych komórek organizacyjnych w Szpitalu.
  3. Współpraca z Zespołem ds. Jakości.
  4. Współpraca z Komitetami, Komisjami i Zespołami funkcjonującymi w Szpitalu w związku z koniecznością dostosowania się do wymagań standardów akredytacyjnych.
  5. Organizacja i nadzór nad badaniami satysfakcji pacjenta.
  6. Utrzymanie i doskonalenie systemu monitowania zdarzeń niepożądanych oraz koordynacja prac zespołu ds. zdarzeń niepożądanych.
  7. Przygotowywanie raportów, analiz i zbiorczych informacji zgodnie z zestawem standardów akredytacyjnych zawartych w Programie akredytacji szpitali
  8. Przekazywanie opracowań po uzyskaniu podpisu i akceptacji Dyrektora na poszczególne komórki organizacyjne Szpitala.

Wymagania:

1. wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia uzupełniające/podyplomowe,
  2. znajomość aktualnych wymogów prawnych regulujących działalność publicznych podmiotów leczniczych,
  3. umiejętność organizacji pracy, efektywnego zarządzania czasem, terminowość,
  4. nastawienie na szukanie rozwiązań i usprawnień,
  5. samodzielność, dokładność, odpowiedzialność,
  6. inicjatywa do rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji,
  7. otwartość na innych ludzi, empatia,
  8. dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

• Doświadczenie w pełnieniu funkcji Pełnomocnika ds. zarządzania jakością w placówce medycznej posiadającej certyfikat akredytacyjny.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Praca w stabilnej organizacji, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@szpitaltbg.pl .