24.02.2024 „Zadbaj o siebie już dziś – przyjdź i zbadaj się w Szpitalu w Tarnobrzegu”

W sobotę, 24 lutego 2024 roku, w godzinach od 10:00 do 15:00 na terenie Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu (od strony głównego wejścia) będzie miało miejsce wydarzenie promujące zdrowie i znaczenie profilaktyki zdrowotnej.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania, konsultacje i działania edukacyjne, w tym: podstawowe badania słuchu i wzroku, badania mammograficzne, badania ginekologiczne i cytologiczne, badania gruczołu prostaty, konsultacje specjalisty w zakresie żywienia medycznego, konsultacje fizjoterapeutyczne, dietetyczne i pielęgniarskie, pomiary wzrostu i masy ciała, analizę składu masy ciała, pomiar wskaźnika BMI, warsztaty poświęcone aktywności fizycznej – gimnastyka ogólnoustrojowa.

W wydarzeniu weźmie udział Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnobrzegu, w której punkcie informacyjnym będzie można uzyskać informacje o profilaktyce chorób cywilizacyjnych, zakaźnych oraz onkologicznych.

ALAB Laboratoria Sp. z o.o. w dniu wydarzenia zaprasza na bezpłatne badania w ramach profilaktyki 40+ oraz proponuje wykonanie pozostałych badań z rabatem 50%.

Ponadto, do współpracy przy organizacji wydarzenia Szpital zaprosił Radę Seniorów Miasta Tarnobrzega, która objęła patronat nad wydarzeniem oraz Stowarzyszenie Amazonek „Pomocna Dłoń” w Tarnobrzegu.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie

www.podkarpackie.pl

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Leliwa.

Wstęp na wszystkie badania i konsultacje jest bezpłatny, aby z nich skorzystać, należy przygotować numer PESEL.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
15 812 33 90
15 812 33 01.

Serdecznie zapraszamy!
Czekamy od godz. 10:00 do 15:00.
Wejście główne przy ul. Szpitalnej 1 w Tarnobrzegu.

Załączniki