„Rodzinna Strefa Zdrowia”

Ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Tarnobrzega cieszyła się „Rodzinna Strefa Zdrowia”.
Podczas wydarzenia można było wykonać bezpłatne badania dla dzieci, m.in: ortopedyczne, laryngologiczne, okulistyczne, dietetyczne, a także wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy, zabawie z animatorami czy w konkursach z nagrodami.

– Cieszy nas frekwencja podczas wydarzenia i fakt, że mieszkańcy naszego miasta chcą i nie boją się badać.
Wiemy, że nasze działania mają sens i odpowiadają na potrzeby społeczeństwa.
W najbliższym, możliwym czasie będziemy chcieli powtarzać tego typu akcje, powiedział Zbigniew Halat, p. o. Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

Dodajmy, że „Rodzinna Strefa Zdrowia”, to wydarzenie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.