Międzynarodowy Dzień Położnej i Pielęgniarki

„ Dobro rodzi się wtedy,gdy człowiek zapomina o sobie”

                                                                                                  Lew Tołstoj

8 Maja – Dzień Pielęgniarki

            Z  okazji  Dnia  Położnej przypadającego w Polsce na dzień 8 maja składam wyrazy najwyższego uznania dla odpowiedzialnej, trudnej i pełnej oddania codziennej pracy na rzecz matek i ich dzieci.

Aby każdy dzień  przynosił radość z wykonywanych obowiązków, codzienny wysiłek był doceniany a praca przynosiła dumę i satysfakcję.

Życzę   wielu perspektyw dalszego rozwoju i wytrwałości w realizacji wszystkich zamierzeń i planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz samych pogodnych dni.

 

12 Maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

 

    Z okazji Waszego Święta składam wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom serdeczne podziękowania za rzetelną pracę, opiekę i szacunek jakim w codziennej pracy obdarzacie każdego Pacjenta.

Niech Wasza praca na rzecz chorych budzi w Was dumę i satysfakcję, a uśmiech i wdzięczność pacjentów zawsze towarzyszy w trudnych obowiązkach.

Jednocześnie pragnę wyrazić ogromne uznanie za wykonywanie niełatwej pracy wymagającej poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania. Wasz trud nie jest daremny, przyczynia się do przywrócenia zdrowia i radości życia.