Podziękowania

„ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest: nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
J.P.II

Podziękowania

Dziś w tak trudnym czasie, gdy zmagamy się z epidemią koronawirusa w naszym kraju ale i na całym świecie, pragniemy podziękować za wspaniałe gesty solidarności, życzliwości, dobra jakich od kilku dni doświadczamy.

Chcemy podziękować wszystkim darczyńcom: władzom samorządowym, firmom, osobom prywatnym za pomoc w postaci zakupu niezbędnych nam środków dezynfekcyjnych, maseczek, kombinezonów ochronnych, przyłbic. Dzięki tym darom czujemy się bezpieczniej i możemy służyć Wam – mieszkańcy Tarnobrzega.

Dziękujemy także wszystkim lokalom gastronomicznym naszego miasta, które codziennie od kilku tygodni wspierają nas w pracy ciepłym posiłkiem.

Te wspaniałe gesty są dla nas dowodem, że jesteście z nami. Pomagają wytrwać na męczącym dyżurze, radzić sobie ze stresem, własnymi słabościami.

Dziękując, życzymy Wam zdrowia i prosimy byście dbali o siebie przestrzegając wszystkich zaleceń. Apelujemy także by mówić prawdę przy wzywaniu pomocy medycznej, bo tylko wtedy będziemy mogli służyć Wam jak najdłużej.

Z wyrazami wdzięczności
kierownik i pracownicy
Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Zespołów Ratownictwa Medycznego
w Tarnobrzegu

Darowizna dla:
Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Zespołów Ratownictwa Medycznego
w Tarnobrzegu

Prezydent Miasta Tarnobrzeg

1. Przyłbice.
  2. Maseczki dwuwarstwowe.
  3. Płyn do dezynfekcji bez konieczności spłukiwania.

Grupa Ratownictwa Medycznego wraz ze zbiórką prowadzoną przez Katarzynę Dominik dla SOR w Tarnobrzegu

1. Kombinezony kat. III.
  2. KombinezonyAlpha Tec 2000.
  3. Rekawice gumowe.
  4. Buty gumowe.
  5. Filtry ABEK 2P3.
  6. Maski ochronne z włókniny filtracyjnej EU7/F7.
  7. Maska przeciwpyłowa z zaworkiem.
  8. Kuwety do moczenia butów w płynie dezynfekcyjnym.

GUMOTIV spółka – Paweł Róg

1. Okulary ochronne z poliwęglanu.

Osoba prywatna

1. Maski materiałowe szyte z filtrem.
  2. Maski materiałowe szyte bez filtra.

P.P.H.U.KASKO TECHNIKA ANTYWŁAMANIOWA Konrad Lewandowski

1. Maski ochronne z włókniny filtracyjnej EU7/F7.

Restauracja PELE – MELE w Tarnobrzegu
Restauracja ALBATROS II w Tarnobrzegu
Restauracja ZAMKOWA w Baranowie Sandomierskim

1. Posiłki dla pracowników SOR, ZRM.