Wizyta Stanisława Kruczka Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego

W dniu 18 stycznia br. w Szpitalu miała miejsce wizyta Pana Stanisława Kruczka Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego. Nike air max pas cher Pan Marszałek zapoznał się z funkcjonowaniem Szpitala oraz spotkał z przedstawicielami mediów lokalnych. Na konferencji prasowej został zaprezentowany stan prac związanych z rozwojem szpitalnego Centrum Onkologicznego, mających na celu utworzenie Ośrodka Radioterapii. Canotta NCAA Projekt pn. buy wow gold „Poprawa dostępności do leczenia onkologicznego mieszkańców województwa podkarpackiego. Joe Montana Jerseys Rozwój Centrum Onkologicznego Wojewódzkiego Szpitala im. Cam Newton Auburn Football Jerseys Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu” będzie realizowany w latach 2017-2018 i zostanie sfinansowany w ramach RPO WP 2014-2020. Nike Air Max 2017 Dames Wartość inwestycji to kwota ponad 43 mln złotych. adidas yeezy 350 v2 dziecięce W ramach projektu w Szpitalu powstanie Zakład Radioterapii wyposażony w dwa akceleratory. W trakcie konferencji, Z-ca Dyrektora ds. stan smith adidas dames Lecznictwa Krzysztof Stolarski przedstawił informację o funkcjonującej w Szpitalu Poradni Urologicznej.

• Adidas Superstar Donna
  • Najważniejszym zadaniem w/w Poradni jest kompleksowe leczenie pacjentów cierpiących ze względu na różnorodne schorzenia układu moczowego. Air Jordan 11 Pacjentom udzielane są świadczenia medyczne w zakresie diagnostyki i leczenia zachowawczego chorób układu moczowego, kwalifikacja do leczenia operacyjnego, badania kontrolne wykonywane po leczeniu zabiegowym, kontynuacja leczenia po hospitalizacji.