Uroczystość oddania nowego ambulansu do pracy

W dniu 16.02.2017 roku w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym odbyła się uroczystość oficjalnego przekazania do pracy nowego ambulansu. air max 2017 wit Karetka na podwoziu volkswagena craftera, pod względem możliwości i wyposażenia stanowi małe laboratorium, Canotte Boston Celtics zaopatrzone w najnowocześniejszy sprzęt: system automatycznej kompresji klatki piersiowej Lucas 3 generacji, Nike Air Huarache Pas Cher defibrylator Lifepak, Kopen nike air max schoenen krzesełko na gąsienicach do transportu po schodach,

• ADIDAS ZX 750
  • zestawy do intubacji, Nike Air Max 2015 damskie pompy infuzyjne, Victor Cruz Jersey leki i środki opatrunkowe i inne. Zakup ambulansu wraz z wyposażeniem to koszt ponad pół miliona złotych i był możliwy dzięki wsparciu wojewody podkarpackiego, dyrekcji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu, Canotte Chicago Bulls firmy Fenix Metals oraz samorządów sąsiednich gmin, którzy nie po raz pierwszy wsparli nasz szpital. Podziękowania wszystkim sponsorom przekazał dyrektor Wojewódzkiego Szpitala im. cheap air jordans uk Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu Wiktor Stasiak. W uroczystości, oprócz personelu szpitala, wzięło udział wielu gości: marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, sekretarz województwa podkarpackiego Lesław Majkut, prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu Kamil Kalinka, burmistrz Baranowa Sandomierskiego Marek Mazur, wójt gminy Gorzyce Leszek Surdy oraz ojcowie dominikanie Sławomir Słoma – kapelan szpitala i Marek Grzelczak – przeor klasztoru dominikanów, który po krótkiej modlitwie dokonał poświęcenia nowego ambulansu. Następnie kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, lek. med.