Przekazanie darowizny Społecznemu Stowarzyszeniu na Rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu

W środę 29 marca 2017 r. Wojewódzki Szpital im. Joc Pederson Authentic Jersey Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu otrzymał od Grupy ,,Siarkopol” symboliczny czek na kwotę 130 tysięcy złotych. Cheap Nike Trainers UK Pieniądze wręczył Janusz Paruzel, prezes Grupy Kapitałowej „Siarkopol” Społecznemu Stowarzyszeniu na Rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu.

  • Dallas Mavericks
  • W grupie przekazujących czek był także Sławomir Litwin – Prezes Zakładów Chemicznych.

    Sytuacja finansowa ,,Siarkopolu” oraz wchodzących w jej skład Zakładów Chemicznych oraz Zakładu Produkcji i Uzdatniania Wody w Baranowie Sandomierskim jest dobra i Spółka dzięki temu może wspomóc Wojewódzki Szpital w Tarnobrzegu. Jordan 13 Sale Wsparcie dla instytucji samorządowych i społecznych jest częścią aktywności społecznej Spółki ,,Siarkopol”. nike air max 1 hombre Takim działaniem jest również wsparcie dla tarnobrzeskiego Szpitala w postaci dotacji w kwocie 130 tysięcy złotych. Okazja przekazania darowizny jest szczególna, bo Szpital realizuje nowe projekty szczególnie w zakresie onkologii.

    Przekazane pieniądze wpłyną na jakość funkcjonowania lecznicy i wspomogą procesy diagnostyczne oraz leczenie pacjentów. Nike Air Max 2017 Heren groen

    Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu Wiktor Stasiak podkreślił podczas spotkania, że pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia do Pracowni Rezonansu Magnetycznego.Dyrektor zaznaczył również, że pracownia oprócz samego aparatu rezonansu magnetycznegozostanie wyposażona w aparat do monitorowania funkcji życiowych, respirator, kardiomonitor. lunette de soleil ray ban Z tej dotacji można będzie sfinansować część zakupu, ponieważ ogólna ich wartość przekracza kwotę 300 tysięcy złotych. Dotacja jest jednak znaczącym uzupełnieniem potrzebnych środków, które w tym momencie należy przeznaczyć na pracownię, aby w pełni mogła realizować badania.

    Pracownia rezonansu magnetycznego jest w końcowej fazie przygotowań. Na ukończeniu są prace budowlane dostosowujące pomieszczenia. tn nike pas cher Aparat został dostarczony do Szpitala przed kilkoma dniami i jest w trakcie montażu. Za kilka dni rozpoczną się próby odbiorcze.