Szczepienia przeciwko COVID-19

UWAGA!

Od dnia 15 stycznia 2021 roku rozpoczyna się rejestracja pacjentów 80+ na szczepienia przeciwko COVID-19, a od 22 stycznia 2021 roku dla pacjentów 70+.

Rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 odbywać się będzie pod numerem telefonu 15 812 33 75 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00.

Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą – szpital węzłowy.

Prosimy o przekazanie do tarnobrzeskiego Szpitala list osób chętnych do zaszczepienia wraz z imienną Deklaracją o chęci szczepienia przeciwko COVID-19.

UWAGA!

Zmiana terminu składania deklaracji o chęci szczepienia przeciwko COVID-19.
Nowy termin to:  14 stycznia 2021 r. do godziny 12:00.

Dyrektora Szpitala
w sprawie szczepień przeciwko COVID-19
dla personelu z tzw. grupy ,,0”

Informuję, że szczepienia personelu z tzw. grupy „0” rozpoczną się w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu od 12 stycznia 2021 r.

Szczepienia odbywać się będą w Punkcie Szczepień na terenie Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (wejście od strony ulicy Targowej).

Informacja o terminie szczepienia zostanie przekazana telefonicznie bezpośrednio zainteresowanej osobie przez rejestratorkę z Punktu Szczepień. Kolejność szczepień będzie zgodna z kolejnością wpływu „Deklaracji o chęci szczepienia przeciwko COVID-19” do Szpitala. Szczepienia będą odbywać się w godzinach 8:00 – 14:00.

Osoby zgłaszające się na szczepienie zobowiązane są do posiadania przy sobie dokumentu tożsamości.

Informacje na temat szczepionki znajdują się na stronie internetowej Szpitala.

Skan komunikatu w załączeniu.

Dane kontaktowe:

szczepienia@szpitaltbg.pl

Koordynator działań ze strony Szpitala w Tarnobrzegu:

Bożena Pelc
email: b.pelc@szpitaltbg.pl

W załączeniu:

1. Informacja na temat organizacji w/w szczepień
  2. Wzór Deklaracji o chęci szczepienia przeciwko COVID-19.

Przekazujemy materiały dotyczące szczepionki oraz inne materiały pomocnicze:

1. Comirnaty – Charakterystyka Produktu Leczniczego
  2. Comirnaty -Ulotka dla Pacjenta
  3. Karta przypominająca dla Pacjenta
  4. Kwestionariusz szczepienia z oświadczeniem.

Gov.pl/szczepimysie – pierwsze źródło informacji o szczepieniach

Szczepienia przeciwko COVID-19 to jedna z najbardziej złożonych operacji logistycznych w historii Polski. Właśnie dlatego informacje o jej przebiegu umieszczane są na bieżąco na stronie gov.pl/szczepimysie. Znajdziesz tutaj najświeższe doniesienia, komunikaty i wskazówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także założenia Narodowego Programu Szczepień.

Uruchomiono również specjalną bezpłatną i całodobową infolinię. Jest przeznaczona dla obywateli, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat szczepień przeciwko COVID-19. Uzyskanie informacji o tematach związanych ze szczepieniami przeciw COVID-19 możliwie jest w języku polskim, angielskim, ukraińskim oraz rosyjskim.

Infolinia: 989

Dla dzwoniących z zagranicy i operatorów nieobsługujących numerów specjalnych: +48 22 62 62 989.