Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

1 września 2024 rozpoczął działalność Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu. Z radością informujemy, że nasz zespół wzbogacił się o grono wybitnych specjalistów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.
Nowi członkowie zespołu to doświadczeni profesjonaliści, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem będą wspierać lekarzy w szybkim i trafnym stawianiu diagnoz.
Wierzymy, że ich obecność w naszym szpitalu przyczyni się do jeszcze bardziej kompleksowej i efektywnej opieki nad pacjentami, co w pełni wpisuje się w misję naszej placówki – udzielanie najwyższej jakości świadczeń medycznych oraz stałe doskonalenie jakości oferowanych usług.
Laboratorium: czynne całodobowo
Punkt pobrań: pn–sb od 7:00 do 11:00
Kontakt: tel. 15 812 33 20, 15 812 33 21.
Zapraszamy.