Wdrażamy robotykę w ortopedii. Zastosowany system wykorzystano na Podkarpaciu po raz pierwszy

Wdrażamy robotykę w ortopedii. Zastosowany system wykorzystano na Podkarpaciu po raz pierwszy

Tarnobrzeski szpital wdraża robotykę w ortopedii. Zastosowany system wykorzystano na Podkarpaciu po raz pierwszy. Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu wykonał zabiegi endoprotezoplastyki stawu kolanowego z wykorzystaniem nowoczesnego systemu robotycznego, zastosowanego na Podkarpaciu po raz pierwszy. System został udostępniony szpitalowi dzięki staraniom Dyrekcji placówki oraz otwartości partnera technologicznego. To ważny krok w […]