Podziękowania

podziękowania Dyrekcja oraz Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy okazali swoje wsparcie i przyczynili się do poprawy komfortu naszych pacjentów.

Dziękujemy:
> Firmie Fenix Metals Sp. z o.o. z Chmielowa za wsparcie Szpitala darowizną w wysokości 20 000 zł,
> Firmie JYSK Tarnobrzeg za wsparcie Szpitala darowizną w wysokości 3 000 zł,
> osobom zaangażowanym w aranżację patio i przestrzeni wypoczynkowej dla pacjentów za wkład finansowy, rzeczowy oraz organizacyjny, w tym:
— Pani Dorocie Bogoń,
— Pani lek. med. Anetcie Śmietanie,
— Pacjentom Szpitala, którzy wolontaryjnie dołączyli do akcji,
— Innym darczyńcom, którzy pragną pozostać anonimowi,
— Panu Dyrektorowi Jackowi Czajce.

Dzięki pozyskanym środkom mogliśmy zakupić m.in. system przywoławczy (pagery i wyświetlacze), a także wykładzinę, parasole oraz meble i sprzęt wypoczynkowy na patio, tworząc przyjazną przestrzeń dla naszych pacjentów.

Państwa wsparcie jest dla nas nieocenione i stanowi inspirację do dalszej pracy na rzecz poprawy warunków leczenia i odpoczynku w naszym Szpitalu. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy!