Egzamin praktyczny studentów PWSZ – kierunek pielęgniarstwo

W Wojewódzkim Szpitalu im. sac a dos kanken Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu w dniu 3 lipca 2017 roku odbył się egzamin praktyczny studentów III roku studiów z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. asics gel quantum 180 męskie prof. New Balance 998 hombre Stanisława Tarnowskiego Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych – kierunek pielęgniarstwo.

Do egzaminu przystąpiło 34 studentów.

• Nike Air Max 2017 Dames roze
  • Egzamin odbył się w trzech oddziałach: Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej, Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii oraz Oddziale Pediatrycznym.

• Nike Air Max 90 Heren wit
  • Egzamin przeprowadziły komisje egzaminacyjne.

• Nike Air Max 2017 Verde Uomo
  • Studenci w trakcie egzaminu prezentowali bardzo dobry i dobry poziom wiedzy i umiejętności praktycznych, oceny były zróżnicowane.

W trakcie 3 lat kształcenia studenci odbywali praktyki zawodowe i zajęcia praktyczne pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pielęgniarskiej.

Mamy nadzieję, że wkład pracy wniesiony przez wykładowców jak i osoby bezpośrednio nadzorujące praktyki zawodowe i zajęcia praktyczne został wykorzystany przez studentów i będzie skutkował dobrym przygotowaniem do trudnej pracy jaką jest zawód pielęgniarki/ pielęgniarza.

Tarnobrzeski szpital, który podpisał umowę z PWSZ im. nike tn pas cher Stanisława Tarnowskiego po raz pierwszy uczestniczył w tego typu egzaminie.

• Oklahoma City Thunder
  • Jest to dla nas historyczna chwila.