Spotkanie w Ministerstwie Zdrowia z udziałem Dyrektora Bałaty!

Spotkanie w Ministerstwie Zdrowia z udziałem Dyrektora Bałaty!

10 września br. Dyrektor Krzysztof Bałata, reprezentował Województwo Podkarpackie podczas spotkania z Komisją ds. Ochrony Zdrowia w Ministerstwie Zdrowia.  Spotkanie poświęcone było kluczowym zmianom w systemie ochrony zdrowia, związanym m.in. z nowelizacją ustawy o świadczeniach zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o działalności leczniczej. Podczas obrad omówiono m.in.: – konsolidację podmiotów leczniczych, – skutki […]