Dostarczenie Rezonansu Magnetycznego

We wtorek 21 marca 2017 r. nike air jordan 11 mujer do Wojewódzkiego Szpitala im. kopen nike air max 2017 Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu został dostarczony nowo zakupiony rezonans magnetyczny. Przez kilka godzin specjalistyczna firma przenosiła dostarczone urządzenie do nowo powstającej pracowni Rezonansu Magnetycznego. new balance 373 bleu marine homme Operacja została przeprowadzona przy użyciu dźwigu i specjalnych podnośników. chaussures de foot Nike Sprzęt przenoszono w częściach. cheap jordans uk Operacja przebiegła bez przeszkód i zgodnie z planem. Zakupiony nowoczesny rezonans magnetyczny firmy Siemens Magnetom AERA wprowadza w naszej placówce technologiczną rewolucję.

• Nike Air Max 2017 Donna Bianche
  • Jest to rezonans 48-kanałowy, o natężeniu pola 1,5 T (tesli), z otworem o średnicy 70 cm. asics gel pulse 8 męskie Jest to jedno z najnowocześniejszych i najwyższej klasy urządzeń tego typu w Polsce. cheap adidas uk Charakteryzuje się relatywnie cichą pracą jak na urządzenie MR. Cechą szczególną rezonansu Magnetom Aera jest bardzo wydajny zestaw cewek gradientowych, dzięki którym obrazy są naprawdę wysokiej rozdzielczości, a średnica otworu gantry wynosząca 70 cm pozwala czuć duży komfort i swobodę dla pacjenta podczas skanowania. Zakres badań wykonywanych zakupionym rezonansem magnetycznym obejmuje klasyczne obrazowanie MR (MRI) i angiografię MR (angio-MR), cholangio MR oraz techniki zaawansowane takie jak obrazowanie dyfuzji (DWI), perfuzja (PWI), spektroskopia (MRS) oraz badanie całego ciała – whole body MR. sac a dos fjallraven W badaniu piersi (mammografii MR) oprócz obrazowania klasycznego można także wykonać obrazowanie dyfuzji i spektroskopię.