Uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej oraz wręczenie nagród „ Kryształowe Serce”

Uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej

oraz wręczenie nagród „ Kryształowe Serce”

W dniu 18 maja 2017r. W Teatrze im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego dnia Pielęgniarki i dnia Położnej organizowane przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie.

Główną częścią tych obchodów było wręczanie wyróżnień „Kryształowe serce” przyznawanych pielęgniarkom i położnym za wyróżniającą się pracę

z pacjentem, nienaganną postawę, autorytet i uznanie środowiska.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny o.o. Bernardynów, a następnie przeniosły do Teatru im. W. Siemaszkowej, gdzie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń „ Kryształowe Serce”

Decyzją Kapituły wyróżnienia z Wojewódzkiego szpital im. Zofii

z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu otrzymały Panie Bożena Firlej,

Ewa Pantula, Stanisława Piekarczyk, Barbara Tomusiak.

Naszym wyróżnionym Paniom Pielęgniarkom życzymy, aby każdy nowy dzień w Waszej pracy zawodowej niósł za sobą odkrywanie jej pozytywnych stron,przyniósł wiele satysfakcji z wykonywania trudnych i odpowiedzialnych zadań, umacniał w przekonaniu o dokonywaniu właściwych wyborów.

Cieszymy się,że zaangażowanie, ambicja, nienaganna postawa wobec pacjentów, przełożonych oraz koleżanek, a także przestrzeganie zasad etyki zawodowej zostały dostrzeżone w pracy Pań Pielęgniarek z naszego Szpitala.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym!

Zarząd Szpitala