„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Tarnobrzeg, dn. 28.10.2020r.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

ks. Jan Twardowski

Trudno jest nam opisać uczucia jakich doświadczamy w związku z nagłą śmiercią naszej koleżanki Wioletty Adamczyk. To dla nas ogromny cios. I mamy świadomość ogromu tej tragedii . Naszą koleżankę Wiolettę Adamczyk, poznaliśmy i mieliśmy przyjemność współpracować przed kilkoma miesiącami. Pani Wioletta Adamczyk dołączyła do naszego zespołu Oddziału SOR w Tarnobrzegu w jednym z najtrudniejszych momentów, jakie stają się doświadczeniem służby zdrowia. Pandemia, liczne zarażenia, niewiedza, lęk o pacjenta, siebie, bliskich i współpracowników to wszystko stało się naszym wspólnym udziałem. Pani Wioletta Adamczyk była doświadczoną profesjonalistką ale także pełną empatii koleżanką, która zawsze znalazła czas i siłę by wspierać, towarzyszyć, pomagać w realizacji zadań także na gruncie prywatnym.

Dziś trudno nam pogodzić się z Jej odejściem, tak nagłym, tak niezrozumiałym. Chcemy pamiętać i będziemy pamiętać o Wioletcie.

Pogrążeni w żalu

Kierownictwo , koleżanki, koledzy