Uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej oraz wręczenie nagród „ Kryształowe Serce”

Uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej

oraz wręczenie nagród „ Kryształowe Serce”

W dniu 18 maja 2017r.

• Nike Air Max 2017 Dames
  • W Teatrze im. adidas chaussures homme W. New Balance 515 hombre Siemaszkowej w Rzeszowie odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego dnia Pielęgniarki i dnia Położnej organizowane przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie.

Główną częścią tych obchodów było wręczanie wyróżnień „Kryształowe serce” przyznawanych pielęgniarkom i położnym za wyróżniającą się pracę

z pacjentem, nienaganną postawę, autorytet i uznanie środowiska.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. nike air max 2017 donna w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny o.o. Mario Manningham – Michigan Wolverines Bernardynów, a następnie przeniosły do Teatru im.

• AIR ZOOM ELITE 9
  • W.

• Asics Gel Nimbus 18 Uomo
  • Siemaszkowej, gdzie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń „ Kryształowe Serce”

Decyzją Kapituły wyróżnienia z Wojewódzkiego szpital im. Nike Air Max 2017 Heren rood Zofii

z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu otrzymały Panie Bożena Firlej,

Ewa Pantula, Stanisława Piekarczyk, Barbara Tomusiak.